NOVINY OBCE

Tento server byl naposledy aktualizován dne 10.11.2015.    

 

Sestavuji aktuální kalendář ...

        Vítejte čtenáři na mém webovém serveru ,


       Proč právě evasek? Jsme dva Eva a Vašek . Proto toto spojení dvou jmen. Bydlíme v Syrovátce , což je samostatná vesnička v Urbanické brázdě. Kde se tato obec nachází ? Je to od Hradce Králové jen 10 km.  Je to čilá obec, která má cca 420 obyvatel.
V obci je čilá tělovýchovná jednota - TJ Slavoj Syrovátka, která má oddíl kopané. Mění se i prostředí v obci.  Přes Dobřenice  se dostanete na dálnici D11, kde je dálniční přivaděč. Do Hradce Králové je to 10 minut cesty.
Pokud se vydáte po "staré 11" t.j. z Chlumce nad Cidlinou do Hradce Králové, odbočíte u Roudnice směrem na Syrovátku je to cca 2 km.

      Jsem již nepracující důchodce a tak se zabývám různými činnostmi. Bydlím v Syrovátce. Kde se tato obec nachází ? Je to od Hradce Králové jen 10 km.  Je to čilá obec, která má cca 420 obyvatel. Obec má svůj život jak kulturní tak i sportovní. Mění se i prostředí v obci. Hlavně pak, upravené cesty, chodníky i zeleň, trávníky atd.  Kdo nemá internet, ten jako by nežil. V obci je možní připojení na bezdrátové spojení k internetu, které umožňují několik společnosti. Zákazník si má možnost vybrat si levnější a výhodnější spojení. Další ještě možnost má zákazník pro použití služby od O2 VDSL jako kvalitnější a rozšiřující systém přenosů dat i TV a nebo televizi O2 TV. 

       Předpověď počasí na naší vesničce je možné si prohlédnout zde .
       Pokud máte náladu a líbí se Vám tento web, mám tady další sestřičku - web Evičky - http://www.nadoma.evasek.eu/
       Ponechal jsem samostatně hlavní web jen pro meteostanici, ostatní najdete na webu - http://www.noviny.evasek.eu/
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kde bydlím
 
Podle souřadnic  : 50°09´21´´ N        50.1548°
                              15°39´43´´ E        15.6627°
   
Kontakt       :
E-mail         :  vpanenka(at)seznam.cz
Stránky       :  http://www.evasek.eu/meteo/index.php         -  pro meteostanici
 

  © 2015 panenka Nejlépe prohlédnete v IE 11.0 a vyšší, Optimalizováno pro rozlišení 800x600 a větší.,